Jump to content
Cautam Super-Moderatori/Moderatori
Cautam servere de orice tip: CS1.6/CS:GO/SA:MP
Recomandăm ESAGames - Hosting
Sign in to follow this  
Costi

CAMPANIE MODERATORI [ON]

Recommended Posts

Model de postare :

Nume 
Vârstă : 

Date de contact:
De ce dorești să aplici pentru acest grad? : 
Ce sectiune dorești spre moderare? : 
Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :
Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : 
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?:

Ești conștient  că daca vei renunta la functie/vei lua remove, o sa ai interdictie staff 7 zile?:
Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : 
Alte precizări :
Poti intra pe teamspeak la ședinte? :

Informații principale:
Dacă doriți să participati campaniei trebuie sa postati un reply acestui topic respectand modelul de mai sus.
Varsta minima pentru a putea face parte din staff este 16 ani!

Alte informații :

Cererile vor fi inchise de un Fondator

Sistemul de aplicare este bazat pe necesitatea noastra de membrii in staff.
În funcție de  răspunsul final dat de  Fondatori veti afla daca veti fi respinsi sau acceptati.
Dacă veti fi respinsi nu mai aveti voie sa participati la  campania prezenta si la urmatoarea campanie.
Daca aveti un grad pe forum (excepție face cel de Designer) nu puteti participa in campanie!

Nume :Ma numesc Sorin. 
Vârstă : Am varsta de 14 ani.

Date de contact: Discord:「fq」 RapidDevil.ノᴬᴷ#7143
De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece imi place activitatea de a admnistra un forum.
Ce sectiune dorești spre moderare? : Categorie Generala.
Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Eu pot aduce activitate sectiuni pe care o doreasc, incat sa fie una din cele mai active.
Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :Nu am activitate pana cand, deoarece sunt nou venit pe acest forum, dar promit ca o sa ma tin de treaba. 
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?:Da, sunt constient de acest fapt.

Ești conștient că vei renunta la functie/vei lua remove, o sa ai interdictie staff 7 zile?:Da, sunt constient.
Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da, sunt constient.
Alte precizări :Multumesc pentru atentia acordata.
Poti intra pe teamspeak la ședinte? :Da, pot intra la sedinte